Vaidmenų žaidimai (RPG)

PineCon’as visada buvo ne tik stalo žaidimų, bet ir vaidmenų žaidimų festivalis!
2024 m. pirmąją festivalio dieną (šeštadienį) konvento dalyviai galės žaisti „Žaidimo meistrų“ LARPG žaidimą „Perpetuum Mobile ir „RPG Namelio“ vaidmenų žaidimus.

05 11, 19:00 „RPG Namelio“ vaidmenų žaidimai

Šeštadienį, gegužės 11 d. nuo 19 val. „RPG Namelio“ meistrai „PineCon’e“ pakvies į vaidmenų žaidimų sesijas! Registracija startuoja nuo gegužės 6 d. 15:00 val.
Viso jūsų laukia 5 žaidimai, du iš jų tinkami ir anglakalbiams.
Visi žaidimai tinkami ir naujokams!
RPG NAMELIS
Pas Keistąjį Kaliausių

PAS KEISTĄJĮ KALIAUSIŲ

GM: Velnys [FB: | Discord: @Velnys ]
Sistema/System: Beatodairiški bastūnai (Lapino „homebrew“ sistema)
Kalba/Language: LT
Žymės/Tags: Kraujas ir žarnos (Blood and guts), N-18 (Adult), Mažai taisyklių (Rules light), Pilna intrigų ir siužeto vingių (Intrigue heavy), Nepadorus (Very Offensive)
Žaidėjų skaičius: 3-5

Paprastai kaimo, kuris vadinasi Avis, gyventojai, tame tarpe ir jūs, po kiekvienos pilnaties nuslūgus potvyniams, nuo ankstyvų rytų šukuoja pakrantes ieškodami išmestų vertingų detalių iš ano amžiaus, kai klestėjo technologijos. O vėliau per potvynius prekiauja sendaikčiais čia atklydusiems pirkliams. Bet viskas pasikeitė, kai per paskutinį atoslūgį kaimą užpuolė vergų medžiotojai. Kaimo išminčius, vardu Piemuo, sugebėjo jus paslėpti ir įdavė stiklainį su keistu plastikiniu įrenginiu, rastu šįryt. Bei išlemeno „Bėkit pas keistąjį Kaliausių gyvenanti ten, kur prasideda tamsieji miškai"...
Viešpaties virusas

VIEŠPATIES VIRUSAS

GM: Augustas [ Discord: augustasv ]
Sistema/System: The Electric State
Kalba/Language: LT
Žymės/Tags: N-18 (Adult)
Žaidėjų skaičius: 3-5
Iliustracijos šaltinis – Fria Liggan.

Kada tai prasidėjo? Tiksliai nepamenu. Prasidėjo kaip bet kuri laisvalaikio veikla, spėju, kaip žiūrėjimas televizoriaus. Kartais jie žiūrėdavo televizorių, o kartais sėdėdavo užsidėję savo neurokasterius. Man tai nerūpėjo. Visas keistumas prasidėjo po didžiojo 1996 metų atnaujinimo.

Šis žaidimas apie taip kaip keliautojų grupė leidžiasi į kelionę po keistą, alternatyvią Ameriką 1997 metais. Dvidešimt metų po pilietinio karo privertusio JAV subyrėti. Kraštovaizdis nusėtas milžiniškų mūšio dronų griuvėsiais, ir aukštųjų technologijų vartotojiškos visuomenės atliekomis.
Electric state RPG yra sukurtas pagal garsaus menininko Simon Stålenhag knygą tuo pačiu pavadinimu. Šis RPG naudoja įprastas „Free League“ taisykles, panašias į „Tales from the loop RPG“ ir „ALIEN RPG“ žaidimus.

Šlykštusis Mugulblublo požemis

ŠLYKŠTUSIS MUGDULBLUBO POŽEMIS / THE HIDEOUS HALLS OF MUGDULBLUB

GM: Šeškas
Sistema/System: ShadowDark RPG
Kalba/Language: LT/EN
Žymės/Tags: N18, Kraujas ir Žarnos, Tinka naujokams, Mažai Taisyklių, Ne visi išgyvens
Žaidėjų skaičius/Player count: 3-5

Aprašymas lietuvių k: Bokšte gyvenusiai Kartpelėsiu giminei paslaptingai dingus, bokštas tapo apleistas ir galų gale virto griuvėsiais. Tačiau gandų apie Kartpelėsių bokštą vis daugėja - keistos keturkojės žuvys, griuvėsio šešėliuose besislepiančios paslaptingos figūros, prakeiksmas bei stebuklingi lobiai... Ar bokšto požėmiuose rasite lobius ir šlovę, ar tik siaubingą pražūtį?

Description in English: Years ago Bittermold family mysteriously disappeared and their tower abandoned, soon fell into ruin. However, recently fresh rumours resurfaced around the tower - strange four-legged fish, mysterious figures hiding in the shadows of the ruins, a curse and magical treasure... Will you find treasure and glory in the dark dungeons of the tower, or will you face the same doom as Bittermolds?
A Dance with Death

A DANCE WITH DEATH

GM: Simona
Sistema/System: Vaesen
Kalba/Language: LT/EN
Žymės/Tags: Mystery, Detective, Folk.
Žaidėjų skaičius/Number of players: 3-5

We begin in spring. When flowers awake and trees rise from their slumber we go north, to the county of Dalarna and its rolling hills and mighty lakes. In a quaint and remote village, a terrible crime has been committed and somehow it seems to be connected to an otherworldly being.

VYVERNO MEDŽIOKLĖ

GM: Aurimas
Sistema/System: Mythic Bastionland
Kalba/Language: LT
Žymės/Tags: TInka naujokams, mažai taisyklių
Žaidėjų skaičius/Number of players: 3-5

Jūs – riteriai, tarnaujantys Žyniams ir saugantys savo kraštą nuo negandų ir Mitinių būtybių. Vyvernas grasina Landgrafo Loveto valdoms. Lovetas kviečia Jus padėti jam sutvarkyti šią situaciją, kol jo priešininkas Vikontas Tristianas dar nepasinaudojo jo silpnybe.

„ŽAIDIMO MEISTRŲ“ LARPG, 05:11 14:00 Išradimų konkursas „Perpetuum Mobile“

„Žaidimo meistrai“ kviečia į žaidimą!

Garbingi mokslininkai, gerbiami verslo ir žiniasklaidos atstovai, perspektyvūs studentai — visi esate kviečiami į tarptautinio konkurso „Perpetuum Mobile“ finalą.

Karališkoji mokslų akademija šį konkursą organizuoja jau dešimtąjį kartą. Šįvakar bus išrinktas įspūdingiausias metų išradimas, kurio autoriui Akademija paskirs stipendiją tyrimams tęsti.

Nugalėtoją rinks garbinga, nepaperkama ir visiškai objektyvi komisija. Išradėjai pristatys savo darbo vaisius — dūmus spjaudančius vamzdynus, žibintus be žibalo ir gal net prisukamus citrusinius vaisius. Įžvalgūs verslininkai dairysis naujų investicijų krypčių, o sąžiningi žurnalistai paskleis visuomenei tikslias ir neišpūstas žinias apie renginį.


Visas žaidimui reikalingas priemones duosime. Žaidimas tinkamas naujokams – prieš žaidimą bus įvadas, kuriame paaiškinsime kaip žaisti.

Rekomenduojama ne jaunesniems nei 16 m.

Žaidimas vyks PINECON, 2024 m. gegužės 11 d. nuo 14 val.

Žaidimo trukmė: 4 val.

2023 m. vaidmenų žaidimai

Games in English language: