<<<VISI VAIDMENŲ ŽAIDIMAI

Dungeons & Dragons 5e žaidimas Trolio pėdos užeiga

DnD House

Trolio pėdos užeiga

Nuo to meto, kai tapote nuotykių ieškotojais jau prabėgo šiek tiek laiko. Jau ir su viena kita rimtesne užduotimi teko susidurti, daugiau pasaulio pamatyti, po Šiašiašalio karalystę pakeliauti. Taip beslampinėjant ir uždarbiaujant, nugirdote apie Žėručio mieste rengiamą miesto šventę, kurioje vyks įvairios varžybos ir kur susirinks daugybė turčių tų varžybų pažiūrėti. Tokios varžybos, šauniems nuotykių ieškotojams kaip jūs, yra vieni juokai ir lengvi auksiniai.

Tad susirinkote viską, kas būtina kelionei, susikrovėte kuprines ir patraukėte link Žėručio. Kelias visiems gerai žinomas, tačiau ir pavojų kupinas. O naktimis iš vis geriau pasilaikyti atokiau nuo kelio. 

Likus porai dienų iki numatyto tikslo, jau gerokai vakarėjant, prie kelio, netoli miško ir upelio pamatėte iškabą menančią apie Trolio Pėdos Užeigą. Apie šią užeigą net legendos sklando ir kaip jos savininkas, nykštukas Regimantas, visus keliautojus svetingai pasitinka.

Tad pasitaikius tokiai progai ir artėjant vakaru jūs puikiai suprantate, jog Trolio Pėdos Užeiga ir bus pati geriausia vieta nakvynei.

DM: Viktorija
Max žaidėjų: 5
Tinka naujokams!

 

Registracija

[qsm quiz=7]

Žaidimai lietuvių kalba:

RPG games in English: