speaker-photo

Terra Publica

Leidyklos „Terra Publica“ žaidimai – tai modeliukai, konstruktoriai, vaikų stalo, šeimos, pažintiniai, kortelių žaidimai. Nemaža dalis „Terra Publica“ žaidimų atkeliavę tiesiai iš televizijos ekranų stalo ar kortelių žaidimų pavidalu. Intelektiniai, pažintiniai, pramoginiai žaidimai sukurti linksmam ir turiningam šeimos ar draugų kompanijos laisvalaikiui.

10:00-19:00

Gegužės 13 d. Šeštadienis

TERRA PUBLICA pramoginių žaidimų diena

Leidybos namai „Terra Publica“, leidžiantys įvairius pramoginius žaidimus ir didelį dėmesį skiriantys lietuvių kūrėjų žaidimams, kviečia išbandyti naujausius ir labiausiai žaidėjų pamėgtus pramoginius stalo žaidimus. Tarp šių žaidimų turėsite galimybę išbandyti „Spiel des Jahres“, „American Tabletop Strategy Games“ 2022 metų ir „Golden Geek Light“ 2021 m. išrinktą geriausią stalo žaidimą „Cascadia“.

Taip pat galėsite išbandyti ir kitus populiarius lietuvių kūrėjų pramoginius žaidimus: Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga išleistą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ serijos stalo žaidimą „Vilnius“, protmūšių gerbėjų „šluojamą“ žaidimą „Auksinis protas. Grandinėlės“ ir kitus.