Privatumo politika

Pinecon.lt yra stalo žaidimo renginių platforma, kurią valdo Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas (toliau – „asociacija“), į.k. 304834945, registracijos adresas Upelio g. 27, Jaskonių k., LT-66445 Druskininkai, el. p. [email protected] . Privatumo politika nustato, kaip viešoji įstaiga tvarkys svetainės  www.pinecon.lt lankytojų duomenis ir užtikrina lankytojų asmeninės informacijos saugumą.

KOKIA INFORMACIJA RENKAMA?

 • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
 • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
 • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums:
 • Identifikacinė informacija (vardas, pavardė)*;
 • Kontaktiniai duomenys (adresas, telefono numeris, el. paštas)*;
 • Užsakymo apmokėjimo duomenys (banko pavadinimas, sąskaitos numeris) *;

* Privalomi asmens duomenys, be kurių negalėsite gauti sąskaitos faktūros.

KODĖL ŠI INFORMACIJA RENKAMA?

Svetainės lankytojų informacijos rinkimo tikslai:

 • Suteikti lankytojams ir renginio dalyviams būtiną informaciją apie renginį, įskaitant jo dalyvio numerį, renginio detales, apmokėjimo informaciją, saugumo ir sveikatos patarimus ir kt.;
 • Užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės veikimą;
 • Gerinti svetainės veikimą analizuojant srautus ir tobulinti svetainės funkcionalumą;
 • Užtikrinti kiekvieno svetainės lankytojo poreikius atitinkantį turinį;
 • Vykdyti svetainės lankytojų / renginio dalyvių registracijas į renginį;
 • Sekti svetainės lankytojų / renginio dalyvių progresą rengiamose bėgimo varžybose;

SLAPUKAI

Susipažinkite su slapukų politika čia.

KIEK LAIKO ARCHYVUOJAMA SVETAINĖS LANKYTOJŲ INFORMACIJA?

Svetainės lankytojų Informacija archyvuojama tiek, kiek reikia, kad būtų užtikrintas sklandus renginio įvykdymas, taip pat kiek numato Europos Sąjungos nustatytas duomenų apsaugos reglamentas.

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartais Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

LANKYTOJŲ DUOMENŲ APSAUGA

Svetainės lankytojų duomenys nėra suteikiami jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus: užtikrinant svetainės saugumą duomenys gali būti perduoti asociacijos IT atstovams.

Svetainės lankytojų duomenys laikomi patikimuose serveriuose (serveriai laikomi Europos sąjungoje, informacija neteikiama trečiosioms šalims, Europos sąjungoje taikomi GDPR), laikantis visų įmanomų duomenis apsaugančių technologinių veiksmų.

SVETAINĖS LANKYTOJŲ TEISĖS

Svetainės lankytojai turi teisę prašyti pateikti apie lankytoją renkamos informacijos pavyzdį.

Atsisakant slapukų, tam tikra svarbi informacija apie renginį svetainės lankytojui / renginio dalyviui gali tapti neprieinama.