Daugiausiai užduodami klausimai

KUR STATYTI AUTOMOBILĮ/PRO KUR ĮEITI?

Automobilį galima statyti bet kurioje šalia viešbučio esančioje stovėjimo aikštelėje (taip pat ir skirtose viešbučio svečiams). Arba bet kurioje iš nemokamų miesto stovėjimo aikštelių.

Įeiti galima pro PineCon įėjimą (atpažinsite iš PineCon vėliavų ir „Boulingo“ užrašo) arba viešbučio Europa Royale pagrindinį įėjimą (tokiu atveju reikės sekti nuorodomis).
Priminsime, kad šiais metais konventas pakeitė savo lokaciją ir vyks nebe Druskininkų jaunimo užimtumo centre, o viešbučio EUROPA ROYALE DRUSKININKAI konferencinėse erdvėse.

ĮĖJIMŲ IR STOVĖJIMO AIKŠTELIŲ ŽEMĖLAPIS

AR BUS KUR PAVALGYTI IR ATSIGERTI?

Taip, šeštadienį nuo 12:00 iki 22:00 val. veiks baras, kuriame galėsite ne tik užsisakyti kavos, gėrimų, užkandžių, tačiau ir rinktis pietus iš pietų meniu ir/ar picų meniu (užsisakę galėsite nueiti į netoliese esantį restoraną pavalgyti, arba, jei esate apsistoję „Europa Royale“ viešbutyje, galima užsisakyti tiesiai į kambarį).
PineCon pietūs

AR REIKIA IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRUOTI Į VEIKLAS?

Į kai kuriuos čempionatus ir turnyrus reikia išankstinės registracijos, į kitus – ne. Būtinai pasižiūrėkite PROGRAMĄ, kad nepraleistumėte jus dominančių veiklų (kai kurie čempionatai jau pilnai užpildyti).

KUR RODYTI BILIETUS IR GALIMA ĮSIGYTI JUOS VIETOJE?

Prie konvento registracijos stalo reikės parodyti bilieto QR kodą – jis bus nuskaitytas ir gausite „PineCon“ apyrankę, su kuria toliau jau galėsite praeiti/išeiti iš festivalio neberodydami bilieto.
Vietoje galėsite įsigyti bilietus, bet taip pat internete.

AR TURNYRAI PAPILDOMAI KAINUOJA?

Ne. Turi „PineCon“ bilietą – tau visos konvento veiklos atviros. Tik nepamiršk iš anksto užsiregistruoti, ten kur reikalinga išankstinė registracija.

AR GALIU REGISTRUOTIS Į „CARCASSONNE“ TURNYRĄ, JEI JAU ŽAIDŽIU „CATAN“?

Galite, tačiau jei „Catan“ pasieksite sekmadienio TOP 16, „Carcassonne“ čempionate jau negalėsite sudalyvauti. 
Patekus į „Catan“ 32-uką (ketvirtfinalį) ir iš jo iškritus, dar galima suspėti į „Carcassonne“ čempionatą.

AR GALIU ATSIVEŽTI SAVO ŽAIDIMĄ IR TIESIOG ŽAISTI?

Žinoma, konvente bus daug stalo žaidimų, prototipų, turnyrų ir kitų veiklų, tačiau galite tiesiog atsivežti savo žaidimą ir žaisti prie žaidimams skirtų stalų. 

IKI KADA VYKSTA KONVENTAS, KAS YRA „ŽAIDIMŲ NAKTIS“ PROGRAMOJE?

Griežtos pabaigos valandos nėra, įprastai konventas tęsiasi iki ~18:00 val. sekmadienį. 

Žaidimų naktis specialios programos neturi – vyks vaidmenų, socialinių-dedukcinių žaidimų sesijos, bet tai tiesiog reiškia, kad ir pasibaigus pagrindinei šeštadienio programai, galima toliau likti ir žaisti iki ~1–2:00 nakties.

AR KONVENTE GALIMA BŪTI SU GYVŪNAIS?

Deja ne. Pačiame viešbutyje apsistoti galima už papildomą mokestį, tačiau konferencinėse erdvėse su gyvūnais būti negalima.